Turun liigan tilastot kaudelta 2017-2018

Pelattu 7 turnausta

Sij.Nimi O V T H TMPM+/-P  TM / O PM / O TM+PM / O
1Janne Ollila 108 641133350234116139 3.242.175.41
2Kevin Eriksson 83 61715323181142129 3.892.186.07
3Janne Kantola 87 341439226223382 2.602.565.16
4Jan Pelkonen 58 313241951593665 3.362.746.10
5Kimmo Eriksson 67 29533185220-3563 2.763.286.04
6Benjamin Suominen 69 286352162021462 3.132.936.06
7Kristian Iso-Tryykäri 43 244151241022252 2.882.375.26
8Pasi Vapola 38 803079157-7816 2.084.136.21
9Mika Asumaa 26 222252122-706 2.004.696.69
10Jali Salo 12 02101949-302 1.584.085.67
11Kaj Carlsson 12 00121455-410 1.174.585.75
12Joonas Ervanti 13 00131493-790 1.087.158.23

Ranking

Kokonaispisteisiin lasketaan 5 parasta turnausta (lihavoidut)
Sij. Nimi #1 #2 #3 #4 #5 #6 #75 / 7
1Janne Ollila2530300302018135
2Kevin Eriksson30003003030120
3Janne Kantola150201525151590
4Kimmo Eriksson1225020002077
5Benjamin Suominen1800250181273
6Jan Pelkonen000180252568
7Pasi Vapola001802001048
8Kristian Iso-Tryykäri20025000045
9Mika Asumaa0200000828
10Kaj Carlsson0015000015
11Joonas Ervanti0001200012
12Jali Salo1000000010
 

Viimeisimmät tulokset

Kisakalenteri

Turun liigan seuraavat kisat
  • Ei turnauksia kalenterissa.
  • Naantalin liigan seuraavat kisat
    • Ei turnauksia kalenterissa.
    SPJKL-rankingit
    • Ei turnauksia kalenterissa.

    (Muutokset turnauksiin mahdollisia.)

    Toimintaamme tukee