Turun liigan tilastot kaudelta 2016-2017

Pelattu 9 turnausta

Sij.Nimi O V T H TMPM+/-P  TM / O PM / O TM+PM / O
1Kevin Eriksson 133 88936453293160185 3.412.205.61
2Janne Ollila 143 77184840733077172 2.852.315.15
3Benjamin Suominen 114 53124931930019118 2.802.635.43
4Kristian Iso-Tryykäri 85 5152926819573107 3.152.295.45
5Janne Kantola 102 4894526024812105 2.552.434.98
6Pasi Vapola 116 261080193357-16462 1.663.084.74
7Kimmo Eriksson 75 27741178197-1961 2.372.635.00
8Jan Pelkonen 51 276181611313060 3.162.575.73
9Antti Vuononsola 40 26113123972653 3.082.435.50
10Ahti Lampi 25 191594316339 3.761.245.00
11Mika Asumaa 46 863284172-8822 1.833.745.57
12Lauri Törnström 17 8094046-616 2.352.715.06
13Rene Huhtala 13 4181933-149 1.462.544.00
14Tiitus Röholm 12 3181832-147 1.502.674.17
15Kaj Carlsson 25 31213093-637 1.203.724.92
16Herman Röholm 13 2292654-286 2.004.156.15
17Markus Drufva 12 11101845-273 1.503.755.25
18Joonatan Röholm 12 1011946-372 0.753.834.58

Ranking

Kokonaispisteisiin lasketaan 6 parasta turnausta (lihavoidut)
Sij. Nimi #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #95 / 9
1Kevin Eriksson020253030303000145
2Janne Ollila0303002518202530140
3Benjamin Suominen2010182520150200103
4Janne Kantola01500152018182596
5Kristian Iso-Tryykäri251820000030093
6Pasi Vapola12815200015122082
7Kimmo Eriksson012018001215057
8Jan Pelkonen0250000250050
9Antti Vuononsola1800002500043
10Mika Asumaa00120120100034
11Ahti Lampi300000000030
12Kaj Carlsson1000010000020
 
13Lauri Törnström000018000018
14Rene Huhtala150000000015
15Markus Drufva000000010010
16Herman Röholm8000000008
17Tiitus Röholm5000000005
18Joonatan Röholm4000000004

Viimeisimmät tulokset

Kisakalenteri

Turun liigan seuraavat kisat
  • Ei turnauksia kalenterissa.
  • Naantalin liigan seuraavat kisat
    • Ei turnauksia kalenterissa.
    SPJKL-rankingit
    • Ei turnauksia kalenterissa.

    (Muutokset turnauksiin mahdollisia.)

    Toimintaamme tukee