Turun liigan tilastot kaudelta 2015-2016

Pelattu 10 turnausta

Sij.Nimi O V T H TMPM+/-P  TM / O PM / O TM+PM / O
1Kevin Eriksson 197 1331252682394288278 3.462.005.46
2Jan Pelkonen 180 115758600423177237 3.332.355.68
3Janne Ollila 162 851661483366117186 2.982.265.24
4Benjamin Suominen 170 781874540395145174 3.182.325.50
5Kimmo Eriksson 132 6585939435440138 2.982.685.67
6Antti Vuononsola 105 6183632625175130 3.102.395.50
7Janne Kantola 123 58125332129130128 2.612.374.98
8Konsta Jukka 96 581028330182148126 3.441.905.33
9Rene Huhtala 96 5073926721255107 2.782.214.99
10Kristian Iso-Tryykäri 72 395282151556083 2.992.155.14
11Lauri Törnström 83 301142198218-2071 2.392.635.01
12Minerva Martiskainen 70 21742157228-7149 2.243.265.50
13Herman Röholm 73 1375399298-19933 1.364.085.44
14Kaj Carlsson 54 1513897200-10331 1.803.705.50
15Pasi Vapola 43 1332779127-4829 1.842.954.79
16Tiitus Röholm 70 1335485267-18229 1.213.815.03
17Roni Nuttunen 23 1121066551124 2.872.395.26
18Joonatan Röholm 51 614453235-18213 1.044.615.65
19Vesa Virri 16 4393965-2611 2.444.066.50
20Juha-Matti Santala 14 4284662-1610 3.294.437.71
21Sami Kattelus 14 31102349-267 1.643.505.14
22Olavi Väisänen 15 21122678-525 1.735.206.93
23Patrik Kemppainen 41 014039260-2211 0.956.347.29

Ranking

Kokonaispisteisiin lasketaan 6 parasta turnausta (lihavoidut)
Sij. Nimi #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #105 / 10
1Kevin Eriksson153025303003025030150
2Jan Pelkonen251830252510250012130
3Janne Ollila181218200020181825101
4Antti Vuononsola12000152503001597
5Konsta Jukka0000530151530095
6Kimmo Eriksson02012184802025095
7Rene Huhtala30152001201200089
8Benjamin Suominen201010151012812202087
9Janne Kantola02501218205001085
10Kristian Iso-Tryykäri0015020151800068
11Lauri Törnström080080010151859
12Minerva Martiskainen00003510812038
 
13Tiitus Röholm0001020305424
14Pasi Vapola0000000510823
15Herman Röholm000510408523
16Kaj Carlsson550810000019
17Roni Nuttunen0000018000018
18Patrik Kemppainen308000000213
19Joonatan Röholm000410004312
20Juha-Matti Santala1000000000010
21Vesa Virri80000000008
22Olavi Väisänen40000000004
23Sami Kattelus00000004004

Viimeisimmät tulokset

Kisakalenteri

Turun liigan seuraavat kisat
  • Ei turnauksia kalenterissa.
  • Naantalin liigan seuraavat kisat
    • Ei turnauksia kalenterissa.
    SPJKL-rankingit
    • Ei turnauksia kalenterissa.

    (Muutokset turnauksiin mahdollisia.)

    Toimintaamme tukee