Turun liigan tilastot kaudelta 2013-2014

Pelattu 10 turnausta

Sij.Nimi O V T H TMPM+/-P  TM / O PM / O TM+PM / O
1Janne Ollila 250 1571479826513313328 3.302.055.36
2Jan Pelkonen 235 1531270838533305318 3.572.275.83
3Kevin Eriksson 219 1291773777571206275 3.552.616.16
4Janne Kantola 180 1131255565368197238 3.142.045.18
5Antti Vuononsola 174 103665549404145212 3.162.325.48
6Kimmo Eriksson 187 891385679501178191 3.632.686.31
7Rene Huhtala 156 601284418432-14132 2.682.775.45
8Aleksi Eriksson 64 345252201833773 3.442.866.30
9Kristian Iso-Tryykäri 58 306221821374566 3.142.365.50
10Mikko Haveri 139 306103226625-39966 1.634.506.12
11Juha-Matti Santala 71 294382742611362 3.863.687.54
12Kaj Carlsson 111 26679184372-18858 1.663.355.01
13Sami Kattelus 69 27042166232-6654 2.413.365.77
14Benjamin Suominen 93 18570143355-21241 1.543.825.35
15Lauri Törnström 62 18242136259-12338 2.194.186.37
16Henry Mahkonen 47 1323290197-10728 1.914.196.11
17Akseli Kuusela 37 1012670151-8121 1.894.085.97
18Jali Salo 18 9095046418 2.782.565.33
19Pekka Kattelus 21 80135481-2716 2.573.866.43
20Jami Hukka 13 50800010 
21Jouko Pelkonen 14 4193445-119 2.433.215.64
22Elias Suominen 12 0210972-632 0.756.006.75
23Pertti Suominen 26 002610157-1470 0.386.046.42

Grande Finale

  1. 1. Jan Pelkonen
  2. 2. Kevin Eriksson
  3. 3. Antti Suojanen

Tulokset


Ranking

Kokonaispisteisiin lasketaan 6 parasta turnausta (lihavoidut)
Sij. Nimi #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #95 / 9
1Kevin Eriksson25020302520123012130
2Jan Pelkonen181225123018302025130
3Janne Kantola1020302018300250125
4Janne Ollila203018252025251818125
5Antti Vuononsola3018151510001230108
6Kimmo Eriksson1510818121518152086
7Rene Huhtala55583020101558
8Kristian Iso-Tryykäri12250015000052
9Juha-Matti Santala81512100000045
10Kaj Carlsson4810041250039
11Mikko Haveri043551088839
12Aleksi Eriksson0000801501033
 
13Sami Kattelus00000545519
14Benjamin Suominen00002824218
15Jali Salo000000100010
16Lauri Törnström0000041049
17Akseli Kuusela0000000235
18Jouko Pelkonen0040000004
19Henry Mahkonen0000001304
20Pekka Kattelus0000003003
21Pertti Suominen0000001012
22Elias Suominen0000000101

Viimeisimmät tulokset

Kisakalenteri

Turun liigan seuraavat kisat
  • Ei turnauksia kalenterissa.
  • Naantalin liigan seuraavat kisat
    • Ei turnauksia kalenterissa.
    SPJKL-rankingit
    • Ei turnauksia kalenterissa.

    (Muutokset turnauksiin mahdollisia.)

    Toimintaamme tukee