Naantalin kesäliigan tilastot kaudelta 2015

Pelattu 7 turnausta

Sij.Nimi O V T H TMPM+/-P  TM / O PM / O TM+PM / O
1Jan Pelkonen 123 83931381241140175 3.101.965.06
2Janne Ollila 153 78175839034248173 2.552.244.78
3Kristian Iso-Tryykäri 86 448342912019096 3.382.345.72
4Janne Kantola 75 425282181734589 2.912.315.21
5Benjamin Suominen 102 391053269279-1088 2.642.745.37
6Antti Vuononsola 68 404242231725184 3.282.535.81
7Rene Huhtala 62 354231701294174 2.742.084.82
8Kevin Eriksson 54 336151901236772 3.522.285.80
9Lauri Törnström 63 16344106207-10135 1.683.294.97
10Aleksi Eriksson 21 82115056-618 2.382.675.05
11Kimmo Eriksson 18 7294849-116 2.672.725.39
12Juha-Matti Santala 16 42104563-1810 2.813.946.75
13Mikko Haveri 18 25112861-339 1.563.394.94
14Päjam Aflatuni 15 30121966-476 1.274.405.67
15Jaakko Ollila 48 054342211-1695 0.884.405.27
16Kaj Carlsson 28 002826123-970 0.934.395.32

Ranking

Kokonaispisteisiin lasketaan 15 parasta turnausta (lihavoidut)
Sij. Nimi #1 #2 #3 #4 #5 #6 #75 / 7
1Jan Pelkonen300303030025145
2Janne Ollila18182018202030108
3Benjamin Suominen02025201201592
4Kristian Iso-Tryykäri2500250182088
5Antti Vuononsola152500025065
6Janne Kantola030012180060
7Kevin Eriksson00002530055
8Rene Huhtala200180150053
9Lauri Törnström100008121848
10Kaj Carlsson12015000027
11Jaakko Ollila00005101227
12Kimmo Eriksson0000015015
 
13Juha-Matti Santala0150000015
14Mikko Haveri0001500015
15Aleksi Eriksson0000100010
16Päjam Aflatuni00000808

Viimeisimmät tulokset

Kisakalenteri

Turun liigan seuraavat kisat
  • Ei turnauksia kalenterissa.
  • Naantalin liigan seuraavat kisat
    • Ei turnauksia kalenterissa.
    SPJKL-rankingit
    • Ei turnauksia kalenterissa.

    (Muutokset turnauksiin mahdollisia.)

    Toimintaamme tukee