Naantalin kesäliigan tilastot kaudelta 2014

Pelattu 4 turnausta

Sij.Nimi O V T H TMPM+/-P  TM / O PM / O TM+PM / O
1Janne Ollila 102 73524365178187151 3.581.755.32
2Jan Pelkonen 77 61412303144159126 3.941.875.81
3Rene Huhtala 105 5874033724097123 3.212.295.50
4Antti Vuononsola 52 314171781017766 3.421.945.37
5Mikko Haveri 64 25831140156-1658 2.192.444.63
6Kevin Eriksson 30 2316137479047 4.571.576.13
7Benjamin Suominen 80 19853168288-12046 2.103.605.70
8Janne Kantola 24 180670412936 2.921.714.63
9Aleksi Eriksson 25 125892603229 3.682.406.08
10Kimmo Eriksson 22 1147101524926 4.592.366.95
11Lauri Törnström 38 1222486131-4526 2.263.455.71
12Sami Kattelus 39 1132568145-7725 1.743.725.46
13Akseli Kuusela 42 9330105187-8221 2.504.456.95
14Kaj Carlsson 38 732874132-5817 1.953.475.42
15Raido Radin 40 733091176-8517 2.284.406.68
16Oskar Masalin 22 102126186-1602 1.188.459.64
17Pertti Suominen 16 00161188-770 0.695.506.19

Ranking

Kokonaispisteisiin lasketaan 15 parasta turnausta (lihavoidut)
Sij. Nimi #1 #2 #3 #4Yht.
1Janne Ollila30301525100
2Rene Huhtala2518182081
3Jan Pelkonen200303080
4Antti Vuononsola18025043
5Benjamin Suominen101051843
6Mikko Haveri151212039
7Kevin Eriksson0250025
8Sami Kattelus0081523
9Lauri Törnström12001022
10Janne Kantola0020020
11Aleksi Eriksson0200020
12Kaj Carlsson8001220
 
13Raido Radin080816
14Kimmo Eriksson0150015
15Akseli Kuusela0510015
16Pertti Suominen50005
17Oskar Masalin04004

Viimeisimmät tulokset

Kisakalenteri

Turun liigan seuraavat kisat
  • Ei turnauksia kalenterissa.
  • Naantalin liigan seuraavat kisat
    • Ei turnauksia kalenterissa.
    SPJKL-rankingit
    • Ei turnauksia kalenterissa.

    (Muutokset turnauksiin mahdollisia.)

    Toimintaamme tukee