Naantalin liigan tilastot kaudelta 2016-2017

Pelattu 6 turnausta

Sij.Nimi O V T H TMPM+/-P  TM / O PM / O TM+PM / O
1Janne Ollila 122 711536362261101157 2.972.145.11
2Benjamin Suominen 110 55144137829385124 3.442.666.10
3Jan Pelkonen 42 24414129953452 3.072.265.33
4Ahti Lampi 24 182467392838 2.791.634.42
5Janne Kantola 32 1381182681434 2.562.134.69
6Kristian Iso-Tryykäri 21 153364313333 3.051.484.52
7Antti Vuononsola 24 151884582631 3.502.425.92
8Lauri Törnström 45 1172790124-3429 2.002.764.76
9Pasi Vapola 29 92185494-4020 1.863.245.10
10Juuso Ketola 13 4271448-3410 1.083.694.77
11Herman Röholm 17 41122646-209 1.532.714.24
12Kaj Carlsson 16 21131971-525 1.194.445.63
13Niko Elo 13 11112045-253 1.543.465.00
14Akseli Kuusela 25 032245109-643 1.804.366.16
15Tiitus Röholm 17 02152375-522 1.354.415.76

Ranking

Kokonaispisteisiin lasketaan 15 parasta turnausta (lihavoidut)
Sij. Nimi #1 #2 #3 #4 #5 #65 / 6
1Janne Ollila183030253030145
2Benjamin Suominen202520182525115
3Lauri Törnström02018001856
4Jan Pelkonen0025200045
5Janne Kantola0001502035
6Ahti Lampi300000030
7Kristian Iso-Tryykäri000300030
8Akseli Kuusela0180001230
9Antti Vuononsola250000025
10Pasi Vapola0001001525
11Juuso Ketola000020020
12Niko Elo000018018
 
13Herman Röholm150000015
14Tiitus Röholm120000012
15Kaj Carlsson000120012

Viimeisimmät tulokset

Kisakalenteri

Turun liigan seuraavat kisat
  • Ei turnauksia kalenterissa.
  • Naantalin liigan seuraavat kisat
    • Ei turnauksia kalenterissa.
    SPJKL-rankingit
    • Ei turnauksia kalenterissa.

    (Muutokset turnauksiin mahdollisia.)

    Toimintaamme tukee