Naantalin liigan tilastot kaudelta 2015-2016

Pelattu 10 turnausta

Sij.Nimi O V T H TMPM+/-P  TM / O PM / O TM+PM / O
1Janne Ollila 177 1192533564318246263 3.191.804.98
2Benjamin Suominen 178 921670639425214200 3.592.395.98
3Jan Pelkonen 108 74727381217164155 3.532.015.54
4Lauri Törnström 133 611359340346-6135 2.562.605.16
5Janne Kantola 78 438272011653694 2.582.124.69
6Kevin Eriksson 48 41252239712684 4.652.026.67
7Tiitus Röholm 105 201669151342-19156 1.443.264.70
8Kaj Carlsson 72 23742150206-5653 2.082.864.94
9Kimmo Eriksson 42 212191471103744 3.502.626.12
10Rene Huhtala 31 2029102564642 3.291.815.10
11Pasi Vapola 45 1742479109-3038 1.762.424.18
12Antti Vuononsola 26 153880552533 3.082.125.19
13Joonatan Röholm 60 10104078201-12330 1.303.354.65
14Herman Röholm 46 1233175125-5027 1.632.724.35
15Jaakko Ollila 72 1065674252-17826 1.033.504.53
16Akseli Kuusela 20 8485558-320 2.752.905.65
17Riia Huhtala 20 90115058-818 2.502.905.40
18Mikael Paalanen 20 62122149-2814 1.052.453.50
19Sami Kattelus 20 62125387-3414 2.654.357.00
20Pertti Suominen 20 40162599-748 1.254.956.20
21Aurora Suominen 21 23162772-457 1.293.434.71
22Annu Laine 20 0119977-681 0.453.854.30

Ranking

Kokonaispisteisiin lasketaan 15 parasta turnausta (lihavoidut)
Sij. Nimi #1 #2 #3 #4 #5 #6 #7 #8 #9 #105 / 10
1Janne Ollila303025203020303000150
2Jan Pelkonen003030202520000125
3Lauri Törnström20018151500202030108
4Benjamin Suominen2520201818181225180108
5Janne Kantola000025301500070
6Tiitus Röholm000008510151856
7Kevin Eriksson00000025030055
8Kaj Carlsson180012015800053
9Jaakko Ollila1501210012000049
10Rene Huhtala00025001800043
11Pasi Vapola00000000122537
12Kimmo Eriksson00000010025035
 
13Herman Röholm00000000102030
14Joonatan Röholm00000104120026
15Antti Vuononsola0250000000025
16Aurora Suominen0180000000018
17Sami Kattelus0000000180018
18Akseli Kuusela0000000150015
19Mikael Paalanen0015000000015
20Riia Huhtala00000030003
21Pertti Suominen00000020002
22Annu Laine00000010001

Viimeisimmät tulokset

Kisakalenteri

Turun liigan seuraavat kisat
  • Ei turnauksia kalenterissa.
  • Naantalin liigan seuraavat kisat
    • Ei turnauksia kalenterissa.
    SPJKL-rankingit
    • Ei turnauksia kalenterissa.

    (Muutokset turnauksiin mahdollisia.)

    Toimintaamme tukee